menu

Coffee Folks

Jesteśmy psimi rodzicami, którzy mają więcej zdjęć psiaków w telefonie niż swoich, którzy gotują im obiadki, a sami jedzą kanapki (dla ojca sałata, a dla psa kiełbasa), a naszą największą bolączką jest to, że nie potrafią odebrać telefonu, jak nas nie ma w domu.
Jak leżą na zimnej podłodze to mówimy, żeby wstały, bo dostaną wilka, a sierść w domu traktujemy już jako dekorację, a nie bałagan.. Czyli jak widać, jesteśmy zwykłą rodziną 2+2 :)

A dlaczego akurat kawa? Kawa to nasz ulubiony napój, który jest nieodłącznym elementem udanego spaceru. Razem z naszymi czworonogami mamy obcykane wszystkie kawiarnie z naszej okolicy. Jakbyśmy mieli trafić na bezludną wyspę i wziąć tylko jedną rzecz ze sobą to byłaby to kawiarka! O ile na wyspie byłaby kawa.

Od zawsze ciągnęło nas do dobrej kawy. Z czasem odkryliśmy, że może ona smakować zupełnie inaczej, niż to co dotychczas kojarzyło nam się z kawowym smakiem. Nuty truskawek, jagód czy jaśminu odkrywaliśmy stopniowo jak zanurzyliśmy się w kawowym świecie. Teraz chcemy się dzielić z Wami naszym ulubionym napojem w wersji specjalnie dla takich psich freaków jak my!
Czy jesteśmy profesjonalistami? Hmm. raczej amatorami kwaśnych jabłek, którzy testują nowe metody parzenia oraz smaki ziaren i chcą się z Wami dzielić wiedzą i odczuciami.. Na naszym internetowym targu dostaniecie tylko nasze ulubione, wysokiej jakości kawy, wypalane lokalnie,metodą rzemieśliczniczą.

Zapraszamy do naszego świata!
Agnieszka, Łukasz, Tosia i Łoli

Chcesz się z nami skontaktować?

NAPISZ DO NAS
Facebook   Instagram