Współpraca

Program partnerski dla sklepów 

Prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny i chcesz poszerzyć ofertę o naszą kawę? Nic prostszego, napisz do nas, ustalimy szczegóły, a kawa pojedzie do Twojego punktu migiem!

Porozmawiajmy!

Kawa dla Twojego biura

Kawa w biurze to absolutna podstawa jako element każdego biznesowego spotkania. To również wyraz troski o dobrą atmosferę w pracy. Mając w swojej firmie kawę dla miłośników psów wysyłasz jasny przekaz - tutaj kochają psiaki!

Porozmawiajmy!

Dropshipping kawy - załóż z nami swój biznes!

Marzy Ci się własny biznes kawowy, ale nie wiesz jak zacząć? Obawiasz się nieprzewidzianych kosztów? Nie wiesz skąd wziąć kawę i w jaki sposób ją wybrać, aby pasowała do Twoich porządanych preferencji? Jesteśmy tutaj by Ci pomóc! 

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Nie pobieramy opłaty startowej

W odróżnieniu od innych ofert dropshippingu kawy, nie pobieramy żadnych opłat związanych z ustawieniem osobnej linii kawy. 

  • Brak minimum logistycznego

Rośniemy razem z Tobą, stąd nie istnieje dla nas żadne minimum logistyczne. Nasze cele są jednak zbieżne, więc masz pewność, że Coffee Folks jest dla Ciebie partnerem.

  • Świeżo wypalona kawa

Oczekuj tylko tego, co najlepsze. Kawa, którą oferujemy jest świeżo palona metodą mistrzowską. Kiedy pracujesz z Coffee Folks nad swoim programem dropshippingu masz pewność, że produkt, który oferujesz jest świetnej jakości.

  • Pomożemy przy materiałach marketingowych

Potrzebujesz profesjonalną sesję produktową, usług SEO czy copywritingu? Design Twojego sklepu jeszcze nie jest skończony, a szata graficzna naklejek nie jest sfinalizowana? Zdaj się na nas! Skontaktujemy Cię ze sprawdzonymi specjalistami w tych dziedzinach.

  • Pełna kontrola nad produktem

To Ty decydujesz co trafia do Twoich klientów, a my sprawimy, że stanie się to możliwe. Paczki pakujemy wedle Twoich wytycznych. W każdym momencie możesz sprawdzić na jakim etapie są realizowane Twoje zamówienia.

Twoja własna marka kawy - Private Label

Kawa pod własną marką to świetny pomysł, żeby wyróżnić się jako firma. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie ziarno. W naszej ofercie znajdziesz najlepszej jakości Arabiki jak również mieszanki z wysokogatunkową Robustą. Razem stworzymy kawę specjalnie dla Ciebie!

Porozmawiajmy!